Zásuvný modul-mrzne

Prosím o radu.Občas sa mi PC pri prehrávaní nejakého videa zamrzne a na monitore sa mi objaví hlásenie : zásuvný modul shock wawe nejde...a možnosti ukočiť okamžite video alebo počkať až bude zase "chodiť". obyčajne po chvíli ide zas všetko ďalej v poriadku.Poradťe mi prosím ako by som to "opravil" prípadne čo to spôsobuje.Ďakujem za rady!

Odpovědi na otázku

Aktualizovat adobe flash player

Adobe flash som cca pred 3 mesikacmi nahral nový! Myslím, že vtom problém nie je!