Zastaví se nabíjení baterie na 100% ? Samsung S7 Edge a originální nabíječka.

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli se mé S7 Edge zastaví nabíjení baterie na 100% ? Když v 22:00 píchnu mobil na nabíječku (originální k mobilu) tak jestli se třeba když mobil je nabitý na 100% už v 3:00 tak jestli se to nabíjení vypne nebo běží až do 7 kdy vstávám ? Díky moc za odpovědi.

Odpovědi na otázku

… nezastaví a bouchne. /Viz. Note/

Pokud by doslo k pripadu, ktery popisujes, bude nabijeni pokracovat a baterka se nabije na 130 nebo 180 procent a telefon ti vydrzi o dost dele. Treba, kdyz bys ho nechal na nabijecce tyden, tak bez problemu potom dalsi tyden vydrzis bez nabijeni.

google má dovolenou?

Nabíjení se vypne po nabití baterie. Kdyby se nevyplo,věř,že by to byl divoký budíček.

Každá, byť i jen minimálně inteligrntní nabíječka, pozná, kdy je baterie plně nabita a po nabití na 100% přejde do tzv. udržovacího módu, kdy krátkými impulsy s dlouhými prodlevami jen hradí ztráty samovybíjením.

A ty nechceš mít nabito na 170%?

Jak bys Li baterii chtěl nabít na víc, než 100%? jedině tak, že bys ji napřed nafoukl pomocí pumpičky na kolo, aby se tam ty elektrony navíc vešly.

Kamaráde,víš prd. Když se dal plán v továrnách plnit na 200%, tak nabít baterku na 170% zvládli i na Kubě. V Sovětském Svazu ale nabíjeli i na 300%.

Ale ne Li baterie. Pb akumulátory se na 110% kapacity, když se povedly, naformovat daly, ale dlouho jim to nevydrželo. A jak se plnil plán se ví. Papír snese všechno. Problém je v tom, že tenkrát byli lidi a vlaky a autobusy jezdily. Dnes máme všude počítače a dráha nemá lokomotivy, vagony, ani strojvedoucí a to, co má, je mizerně placené a přepracované, takže co den, to nehoda.

... vlaky a autobusy jezdily ... no,dnes doslova lítají. Kdy v minulosti byl vlak z Brna v Praze za dvě hoďky ? Za 3 hodiny v České Třebové a za další dvě s jinou lokotkou před Prahou.

Pumpičku nepotřebuješ, baterie se umí nafouknout sama. Nevím, jak to funguje u baterie, ale nafouknutím kondezátoru by kapacita naopak klesla.

To jsi vazne nepochopil vtip? Ty musis mit smutny zivot...

bys tu baterku musel nejdřív patřičně budovatelsky namotivovat

neboj, obvod co si hlídal nabíjení, měly už hloupé Nokie s klávesnicí

Kdyby to nabíjecí obvody telefonů nedělaly, tak by každou noc byl ve městech obrovský ohňostroj :) Takže ano, nabíjení se samozřejmě zastaví a můžeš v klidu nabíjet vždy přes noc.