» Poradna » Programy

Zasílání SMS z MAC OS

Zdravím,znáte, prosím, nějakou APPku na Mac, s kterou si můžu propojit můj smartphone (Android) a přes kterou můžu zasílat sms? Zkrátka něco jako www.poslatsms.cz, ale bez toho, aniž by tam byly nějaké reklamy atp.Během mé práce mě psaní sms přes phone dost zdržuje a ulehčilo by mi práci zasílání smsek z Macu. Samozřejmě, počítám s tím, že ta Appka bude propojena s mojí SIM kartou.Díky

Odpovědi na otázku

airdroid pre Ajmaek neexituje? Máš na naše pomery atypickú vec, tak sa tráp

nebudeš to chtít slyšet, ale koupí iPhone se ti toto vyřeší. Můžeš pak na všech Apple zařízeních (ipad, iphone, OS X) sms jak psát tak přijímat...

kdyz sis koupil android tak si trp