» Poradna » Ostatní

Záseky ve hrách

Zdravím mám takový problém ve hrách především v Battle Royale hrách jako je PUBG a H1Z1. Když se chci třeba otočit a pohnu myší tak ve hře se obraz jakoby zasekává a moc se nepohne je to takové sekané dost a začíná to být otravné když potřebuji třeba zamířit na enemy a prostě ať hýbu myší sebe víc pohne se to tak o 3 mm... a občas jsou i microlagy a už si s tím fakt nevím rady co s tím mám dělat a zkusil jsem také přepojit myš do jiného USB nebo vyzkoušet jinou myš pokaždé stejný výsledek... A někdy to jede v pohodě a po 5 min to udělá znova... někdy se nemůžu rozhlížet díky tomu cca 6 - 10 sekund.CPU: Intel Core I5 - 7400 (Kabylake)GPU: GeForce GTX 1060 6GBRAM: 16 GBMilitary Class 5 komponentysystém chlazení: Silent StormOS: Windows 10 (Home)-MSI Nightblade MI3 VR7RC-005EU (Počítač)

Odpovědi na otázku

Ovladače máš aktuální ?

Momentálně ne ale i přesto je to zbytečné 3x jsem aktualizoval všechny ovladače a vždy to bylo bez výsledků akurát mi pak se začal do toho srát prohlížeč...