» Poradna » Programy

Záseky v GTA 5

Zdravím, při hraní GTA 5 se mi seká obraz.. Sekání je ve velmi nepravidelných intervalech, ale velmi často. Hru mám nastavenou na nízké detaily + HD. Moje sestava: G3258, Gtx 750 ti 2gb a 8gb ram. Jak mám takové záseky opravit ? Díky za rady. :)

Odpovědi na otázku

Typ bych, že budou opraveny výměnou procesoru. Zkuste nahrát MSI afterburner a zaškrtněte si zobrazení využití procesoru ve hře. Podle mě dosahuje prostě často 100%.

Tady je krásně vidět rozdíl při letu stíhačkou. A to je to g3258 přetaktované na 4,3GHzhttps://www.youtube.com/watch

Tak si najdi video s tímto CPU a 960... to se neseká vůbec. 750ti však s tímto CPU je na GTA V slabota. Buď silnější procesor nebo grafika...a pojede to dobře.

mám g3258@4,2GHz a gtx 670, ktorá je len málinko pomalšia oproti 960. zo začiatku sa to dalo hrať, kým som sa pohyboval v okrajových miestach a nič veľkého sa nedialo. záseky ma sprevádzali celú hru a najhoršie boli výpadky objektov a hlavne chýbajúca cesta, kedy aj podľa gpuz mala grafika asi 15% rezervu, ale dvojjadro nebolo schopné hru zvládnuť.nakoniec som to kvôli tým problémom ani nedohral a čakám na nový stroj.gtav chce jednoducho štorjadro. aj keby tam bol titan v sli, tak zásekov a chýbajúcich objektov sa nezbavíš

https://m.youtube.com/watchMě to přijde v pohodě.

možno to bude aj tým, že mu to beží na 30FPS. takú možnosť som neskúšal, ani som ju nepostrehol v nastaveniach, alebo inde. ale nemyslím si, že riešením problému je práve grafika. moja mala dosť výkonu a rezervu pre použité nastavenia, fps sa mi držalo 50-60, záseky a problémy boli aj pri úplnom low nastavení.ono to mohli už patche aj nejako vyladiť, ja som to hral niekedy 3 mesiace po vydaní.

Kouše se to taky. např čas 12.10. Má to také přetaktované na 4,3 GHz a stejně má procesor 100%. Grafika se vysloveně fláká, protože je vytížená na max 50%. FPS často klesají pod 30, jako na té 750ti. Takže grafikou si moc nepomůže. Pouze v situacích, kde se projeví nedostatek i na straně grafiky.To kousání je menší, protože neletí stíhačkou. Takže největší brzda je právě procesor, protože tam na těch videích mají zvednuté detaily. Tohle je prostě čajík PC na takovéto hry.

pretaktovanie tvojho pentia trochu pomôže, ale nevyrieši to tvoj problém. ten vyrieši až štvorjadrový procesor, pre ktorý je hra písaná. dve jadrá sú málo, aj keby bežali na 5GHz.takže bohužiaľ, radšej hru odlož, kým nebudeš mať lepší stroj