» Poradna » Počítačové sítě

Záseky u hry.

Zdravím, chtěl bych se zeptat, když zapnu jakoukoliv hru,tak mi chvilkama sekne přitom counter strike global of. mám 300-400fps,ale někdy mi prostě sekne i když mám takový fps.. Gta rozjedu ultra 60-90fps a také,fps zůstavá a přesto se mi to sekne párkrát..Jde mi spíše o to Csko,protože je to nepřijmené když se vám to sekne zrovna ve chvíli kdy to nejmíň potřebujete(je to seknuti fakt sekundoví ani né ale i tak..)Můj pc : Grafika- sapphire rx 480 8gb Ramky- Kingston HyperX Fury Black 8GB Procesor - Intel i5 6500.Jen bych chtěl vědět čím to může být,jestli virama,nebo čímkoliv..Děkuji moc za radu.

Odpovědi na otázku

Máš to na SSD nebo na normálním HDD?

Hdd

Ahoj tak jako první věc bych se zaměřil na OS, čistá instalace Windows, nahození ovladačů, aktualizace desky (BIOS),,, potom nastavení Windows jako Xbox, všemožné spomalováky, jako záloha systému, defragmentace, a další nastavení co můžou jakkoliv brzdit Windows a že W10 jich má, ale chce to prostě umět všechno nastavit,,, Jestli tohle nezabere pak bych se zaměřil na hw,,Btw teploty máš v pohodě ?Btw2 jestli nemáš nemáš SSD tak ho kup, takové mikro záseky má v oblibě i HDD, pokud běží všechno na něm,,,

Nevím za co mínus zkoušel jsem GTA z normálního HDD a pak z SSD. a záseky občas byli

a potrebujes takovy fps? zda se mi to zbytecne vysoke... skus je ze srandy shodit na 100 ;)