Záseky při hraní her.

Dobrý den, myslím, že toto je hodně diskutizované, ale mám problémy se stabilitou FPS ve hře Fortnite. Vždy nějak po 2-3 minutách se hra zastaví na 1 FPSku což uprostřed boji prostě není hratelné... Všiml jsem si, že moje RAM se bez zátěže pohybuje na 71% což něco dle mého indikuje. Dovolím si říct, že můj PC je herní a toto by se stávat nemělo... Za každou pomoc budu vděčný. PC Specs: Asus DUAL OC gtx 1060 6GBRyzen R3 1200ADATA XPG GAMMIX 8GB DDR4 3000MhzWD Blue 1TBSeagate Barracuda 2TBASRock AB350M PRO4 (B350)Fotron Hydro 500W

Odpovědi na otázku

A co chcete za radu? Udělejte si v PC pořádek a bude to. S největší pravděpodobností prostě pro hru není dost paměti a HDD není dost rychlý na to, aby kompenzoval plnou ram (jen odhad). Není důvod aby bylo zaplněno ve Windows v klidu víc, než cca 2,5 až 3,0GB ram. Ve vašem případě možná ještě méně, protože oredikce toho načte při detekci menší paměti méně. A ty screeny jsou pěkné, ale nekompletní. Není vidět třeba to, kolik paměti je rezervováno hardwarem, atd...