Zaseknuty PC po startu se screenem MSI zakladni desky

Zdravim, mám problém. Před týdnem jsem odvařil Grafickou kartu, tak jsem si koupil novou (ASUS Radeon Dual RX 480 4GB). Zapojil jsem ji do PC, speaker pípnul s obrazovkou Zakladní desky.Předem děkuji.Zakl. Deska: MSI 870-C45Zdroj: LC600H-12CPU: AMD Phenom II X6 1090TRAM: Kingstone 3*2GB DDR3 1600MHz

Odpovědi na otázku

Nejspíš zničená deska. Ještě můžeš zkusit udělat reset CMOS. Nebo můžeš mít i odpálenej zdroj.Takže zkus resetovat cmos. Pokud nepomohlo, vyzkoušet jinej zdroj. Pokud nepomohlo, možná sis odpálil i novou grafiku.

CMOS jsem resetoval jak pres baterku tak jumpery.Nemam moc moznost vyzkouset jiny zdroj, asi jedine koupit novy :/Odpalil grafiku jenom tim ze jsem to zapl?

Možnost tam je. Nevíš co odešlo. Jestli by ti odešla JEN grafika, tak by PC najelo s novou v pohodě. Takže buď bude ještě odpálenej zdroj nebo deska. V obojím případě mohlo dojít k tomu, že grafiku odpálil zdroj z přídavného napájení, nebo deska z pcie slotu. Ale jelikož ti obraz nějaký jede, tak bude nejspíš v pořádku.

Oproti te minule ktera byla odpalena a delal ruzne barevne chyby tak tady je ten obraz neporusen. Mi se spis jednalo jestli mi nejsi schopen poradit co mam spis koupit jestli zdroj nebo zakladovku.. ale kdyz koupim ten zdroj tak to bude asi jistejsi ze mi neodpali uz nic jineho jestli uvazuju dobre.Je mozne ze by samotna zakladovka poskodit zdroj?

Jinak zdroj si můžeš objednat a zase vrátit, pokud to nepomůže. Kup něco spolehlivějšího, třeba https://www.czc.cz/seasonic-ss-620gm2-evo-62... to AMD to určitě využije

S tim vracenim me to nenapadlo dekuji :) zkusim a potom se ozvu jak jsem dopadl