Zaseknutý obraz

Dobrý denPotřeboval bych pomoct.. před nedávnem jsem si nechal postavit nový PC, po dodání se zdálo vše ok.. clean instal windowsu 10 a potom drivery.Problém přišel potom.. Jelikož jsem neměl obrazovku tak jsem měl pc provizorně připojen na TV přes HDMI.Při hraní hry vše jde v pořádku tak cca 5 minut potom se zasekne obraz a na nic pc nereaguje.. nejdivnější na tom je, že když vypojím a zapojím HDMI kabel tak se obraz zase rozběhne, ale po cca dalších 2-3 minutách se zase zasekne. Zkoušel jsem i starší obrazovku přes redukci z VGA na HDMI a stejný problém.Drivery jsou aktuální i na základní desce. PARAMETRY:Amd Ryzen 3 1200 3.1GHZAsus Radeon ROG Strix RX570 4gb oc gamingOperační paměť HyperX predator cl15 3000MhzMB ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4 HDD seagate barracuda 1tb Zdroj je 500W.

Odpovědi na otázku

Zdravím! Počítač *není určen na tv obrazovku kvůli v. r.* tudíž doporučuji koupit monitor za 1200 kč, pokud nemáte peníze pokud ano doporučuji za 3500 ale oba sou dobré! tudíž pc je nastaven asi jen na manitor

Ty se prosímtě nepokoušej radit, píšeš samé kraviny... Počítač musí jet úplně normálně i na TV.

Hah, tak proč mu to nejde tu kamenná hlavo.

Jak máš dlouhý HDMI kabel?

Cca 2m

Tak s tím by problém být neměl. Každopádně by asi bylo dobré zkusit jiný. Jinak těžko říct, ale viděl bych opravdu problém v přenosu mezi PC a TV, když se to odpojením a zapojením znovu rozjede.

Jiný kabel jsem zkoušel, ale stejný problém.Každopádně budu kupovat nový monitor který jde připojit i přes DVI-D, tak se uvidí. Jinak děkuji za pomoc.

Bohužel není za co, k tomu asi není moc co poradit. Jen obligátně zkusit mrknout, jestli nejsou k dispozici novější ovladače pro grafickou kartu, ale nepředpokládám, že by to pomohlo.