» Poradna » Notebooky

Zaseknutý notebook

Dobrý den. Zasekl se mi notebook. Žádná tlačítka, klávesy ani myš nereagují. Když ho vypnu (v zoufalé chvíli) tlačítkem na zapínání, také nic. Potřebuju radu. Moc děkuji. :)

Odpovědi na otázku

Upekla se ti základní deska

Vyjmout bateii odpojit adaptér. Chvíli držet tlačítko on.Připojit adaptér zpět a zkusit zapnout. Další tipy: http://goo.gl/2WlemI

start+f8 podrž až deset sec,

Ahoj , mě to taky fungovala moc děkuji

Moc diky za skvely tip, tohle zafungovalo

Omg brachuv notebook se mi sekl a ja to zkusila funguje to moc dekuji.

Děkuji také to dceři pomohlo! :)

omg dekuji toto jedine zafungovalo ??

Super, pomohlo, moc děkuji

Mooooc děkuji fungovalo to perfektně

Ajoj,moc Ti děkuji,u mě to funguvalo.... ;')

Hrál jsem Gta a na jednou se zasekl notebook bavím co mám dělat

Sekl se mi notebook dell

Hezký den.Prosim,byla jsem na historii a tam se mi seknul notebook, s ničím se nedá hnout.Nereaguje nic.Dekuji za odpověď.

Hod ho z okna a pak kup nový a ne u rákosníků

Ne spustit nic nereaguje