» Poradna » Ostatní

Zaseknutý Amazon Kindle Paperwhite 2

Zdravím,nedávno se mi zasekla elektronická čtečka knih Amazon Kindle Paperwhite 2. Na displayi byl nejdřív trochu vidět text rozečtené eknihy a zároveň uzamykací obrazovka s reklamy. Nyní jsem ho zkusil dát do nabíječky, obrazovka se sice změnila na prázdnou baterii s vykřičníkem, ale opět se nic neděje. V obou případech jsem se pokoušel nějak "probudit" zavřením a otevřením krytu, na který reaguje normálně, nebo přes tlačítko pro vypnutí/zapnutí, ale vůbec nereaguje. A nezdá se mi, že by byla v háji baterka. Když se sekl byl normálně nabitý, krom toho by se vypl. Nemáte s tím někdo zkušenosti? (Servis bych si rád nechal jako poslední možnost.)Díky předem za pomoc a rady.

Odpovědi na otázku

Dobrý den,stalo se mi úplně to samé na na Kindle 8 Touch, už se vám to podařilo nějak opravit a taky servis až poslední varianta děkuju za odpověď.

Zdravím, čtečka se opravila defakto sama. Takhle zaseknutá byla opravdu dlouho - zapomněl jsem na ní. Mezitím se asi vybila baterka. Ale pořád to bylo kousnutý na stejné stránce. Tak jsem dal Kindle do nabíječky. Po nějaké době se obrazovka změnila - už nevím přesně na co, každopádně po další chvilce šla tečka normálně zapnout a zase se rozběhla.