» Poradna » Notebooky

Zaseknutie notebooku

Dobrý den, mám problém. Niekedy mi začne zrniet obrazovka a zasekne sa mi počitač. Je nutné ho potom restarovať: V poslednej dobe sa mi ale stáva, že po reštarte alebo niekedy pri zapnutí mi nenabehne HDD a notebook ide vpodstate naprazdno s čiernou obrazovkou.

Odpovědi na otázku

Hmm.... Opravdu "zajímavá" informace :(

neviem čo by som k tomu este doplnil, može to byť sposobene skatom od kablu ktory napaja obrazovku, lebo neviem o aku chybu by mohlo ist

zde se vyžaduje esi si si nešim, používání otazníku. A můžeš mi ho dát taky jako oni za viz výše

včera tu byl dotaz na black screen. Koukni zpátky, třeba ho nenepadli a nebyl proto smazán

odporučili mu reštartovanie a ked po reštartovaní bol obrazovka stale čierna prisli k zaveru ze tam bude neaka zavada :D ze mam zavadu viem ale či by niekto vedel aku a ako ju opravit :D

KO grafika.

to zrnenie sa objavi len obas, doteraz pri menších narazoch, ale fungoval inak, až dnes sa zasekol po 10 minutach od zapnutia a to som ani nezapol nič naročne, le operu