» Poradna » Ostatní

Zaseknutí PC - zelená obrazovka, když hraji hry

Dobrý den, sám jsem si před 3 měsíci postavil PC. Zhruba před měsícem se zničehonic začal zhruba po 1 až 1 půl hodině sekne a ukáže se mi zelená obrazovka. Musím pc natvrdo vypnout a zapnout. Nejdříve to bylo pravidelné, poté 14 dní nepravidelné a pak týden klid a začalo to znova 2 dny to zase zlobí. Nevíte co s tím? Nějaká rada? Děkuji.PC:Procesor: i5 6600kGraf. karta: Sapphire Radeon R9 380X NITRO OC 4GBZákl. deska: Gigabyte GA-Z170-HD3POperační paměť: Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL12Pevný disk (SSD): Kingston HyperX 120GBPevný disk: Seagate Barracuda 7200.14 1TBZdroj: Seasonic SS-600ET F3

Odpovědi na otázku

1) Kontrola teplot2) stažení nejnovějších ovladačů3) vadná grafika

Teplota je podle programu v pohodě akorát GPU je 60 stupňů , což by neměl být snad velký problém. Nejnovější ovladače jsem stáhl (myslím tím pouze ovladače na grafickou kartu, pokud i jiné ovladače potřeboval bych poradit, kde je stáhnout), no a pokud je vadná grafika, tak se z toho zvencnu :) ale jinak moc Děkuji

1) Nejspíš ne - mělo by to napřed začít znatelně stáhnout takty a tudíž by se mělo vše začít sekat... 2) pochybuju3) Nejspíše je problém tady... Doporučuju zkusit jinde