Zaseknutí obrazu při hraní

Zdravím,když zapnu CSGO a hraju cca 2 minuty, potom se mi sekne obraz ale hra stále běží (zvuky) Musím vždy restartovat PC potýkám se s tímto problémem asi týden. Zkoušel jsem vyměnit zdroj, zkoušel jsem reinstal hry ale beze změny. Problém se stává jen při hraní her...Taky se občas stane že se mi udělá black screen a větráček grafiky běží na 100% do té doby než počítač manuálně nevypnu.

Odpovědi na otázku

Měl jsem podobné problémy. Jakou máš grafiku? Mě se to začalo dít, když jsem přešel na win 11. Zkoušel jsem znovu nainstalovat ovladače. Nepomohlo to pouze, když jsem se vrátil zpátky na win 10. Grafika byla rx 580.

Ahoj, grafiku mam 1080 TI

Tohle nebude žádným SW problémem, tady půjdeš čistě o HW problém, viz ty větráky, na 99% si myslím, že se ti něco přehřívá, nejspíš asi grafika? Možná CPU, co tak si změřit teploty?

Ještě taky by to mohli dělat RAMky, ale ty většinou dělají brikule s tím blackscreenem a větrákama při zapnutí počítače.

Sleduju teploty pres afterburner a v IDLE stavu ma muj procesor teplotu 30 stupnu a grafika 50, pri hrani grafika neprekroci hranici 80ti stupnu