» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zaseknutí jako před BSOD

Ahoj. Mám takový menší problém - Zhruba jedenkrát za hodinu se mi asi na vteřinu "zasekne" zvuk a PC přestane reagovat. Zní to jako před pádem do bluescreenu, takový ten loop. Akorát to celé trvá maximálně vteřinu. Jinak se systémem nemám žádné problémy. Nedávno jsem upgradoval na Win 10 a vyměnil grafiku, ale dělalo to i se starou grafikou a začalo to až několik dní po upgradu na desítky. Nenapadá Vás co by to mohlo být?Sestava:Asus GTX 960 2Gb AMD Athlon II X4 641 ASUS F1A75-M LE EVOLVEO Pulse 550W KINGSTON 2x4Gb DDR3 CL9 WD My Passport 1tb/WD Green 1tb/Seagate Barracuda 3tb C-TECH phoenix gamingWin 10 Pro 64 bit

Odpovědi na otázku

Prohlížeč událostí.

Buď tam nic co by odpovídalo na moji otázku není, nebo jsem to nenašel

Odpověď máš ve svém popisu..."ZAČALO TO AŽ několik dní PO UPGRADU NA DESÍTKY"

Nejsem si jistý jestli je to ryze chyba windowsu

Udělej důkladný test všech připojených disků. ☺