» Poradna » Mobily

Zaseklý mobil

Dnes se mi zasekl mobil, když jsem si zapnul program "clean master", dal jsem opravit problémy.. které jsou většinou s instagramem a v tu chvíli mi zamrzl obraz. Mobil nejde vypnout, klasicky přes tlačítko ani při kombinaci tlačítek hlasitosti a vypnutí a baterka mi taky nejde vyndat. Zkoušel jsem i špendlík do tý dírky v telefonu ale nic.. asi se tam nemůžu trefit. Neví někdo co s tím? mě napadá jen nechat to vybít ale mám 95% :D

Odpovědi na otázku

První blbost, používat tu sra*ku CCleaner... Nic takového nemá v mobilu co dělat! Druhá blbost, pochybuju, že mobil má resetovací tlačítko v dírce, ta dírka nejspíš slouží úplně k něčemu jinému. A jinak mobil samozřejmě tlačítkem on/off vypnout lze, ale musíš ho podržet dostatečně dlouho, nějakých 10-30 sekund bez přerušení. Až se ti to podaří, tak hned odinstaluj tu pitomost CCleaner a nikdy už do mobilu (a ani do počítače) neinstaluj nic podobného!

Díky, pomohlo

Tajemný mobil jak Tajemství hradu v Karpatech

Některé jdou odpojit ( rozpojit), youtube snad dá víc podle typu/značky (sr**ky) mobilu

Počkal bych až se ty problémy opraví, může to chvíli trvat

Když zapneš LTE, WiFi (a budeš bez WiFi signálu a nejlépe i bez mobilního signálu) a necháš svítit displej, bude to vybité za chvilku

Njn. Ale takový kladivo, to je lék na spoustu probémů, nejen zaseklej mobil ...

Dobrý den, mám úplně stejný problém. Taky nevím co s tím.