» Poradna » Notebooky

Zaseklý kurzor myši

Dobrý den, mam notebook dell inspiron 1525 a stalo se to, že jednou jsem byla na notebooku a najednou mi přestal jít touchpad. Zkoušela jsem fn+ f1-f12 ale stále nic. Obnovení systému. Nic. Už si nevím rady. Klávesnice a dvě tlačítka u touchpadu reagují. Věděli byste ještě nějaký způsob jak to odseknout? Děkuji za rady. Dana

Odpovědi na otázku

Nabootuj z flešky linux a zjisti jak se to chová tam:Je to stejné > vadný touchpad > servis.Funguje > závada je v OS > nainstalovat origo driver ze stránek výrobce + zakázat aktualizace driverů nebo se situace bude opakovat..