» Poradna » Mobily

Zaseklá ikona wifi v mobilu

Dobrý den všem. Mám mobil Lenovo A536 a až do teď jsem s ním neměla problém, ale v neděli večer jsem se chtěla na mobilu připojit na net přes Wifi, ale ikona mi furt načítá wifi, občas ta ikona jde rozkliknout ale je uplně prázdná, když přejdu do nastavení ta ikona Wifi je jakoby zešedivělá, že na ní nejde kliknout. Druhý mobil stejné značky a typu jede v pohodě, i notebooky jsou v pohodě. Zkoušela jsem telefon několikrát vypnout, restartovat, vyndat baterku, paměťovku, ale vždy když mobil zapnu a tak se i přes restarty sama načítá a nejde s ní nic dělat - navíc to hrozně "žere" baterku. Ani na jiné Wifi ten telefon nefunguje. Chtěla sem mobil dát do továrního nastavení, ale chce to po mě jakési heslo - to samozřejmě neznám. Stalo se to už někdy někomu nebo ví někdo co s tím, než půjdu do servisu?? Snad jsem napsala můj dotaz srozumitelně, kdyžtak ještě doplním. Každopádně díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

"heslo samozřejmě neznám" Neznat heslo rozhodně není samozřejmost, naopak, samozřejmostí je znát svoje hesla. Bez toho bohužel nic neuděláš. Ale ono by to stejně asi nepomohlo, tohle se jeví jako závada WiFi modulu, což je neopravitelné.

Nejspíš HW závada, servis je u zastaralého a už tenkrát mizerného šuntu k ničemu. Zahodit a koupit nový telefon.

Mas to pokažený. Servis nebo sberny dvur.

Pánové, tady je to samý odborník na slovo vzatý. Pokud si někdo nevšimnul, dotaz jsem pokládala trochu jiný a neptala jsem se jestlij sem i-diot, že si nepamatuji heslo, nebo zda je můj mobil in! Kdybych jednala s vámi tímto stylem, kterým se vyjadřujete, při mém povolání, kde bych s vámi řešila váš problém, tak byste hned za tepla letěli za mým nadřízeným. Ne každý potřebuje mít nadupanej telefon, někomu stačí z něho zavolat, poslat sms a sem tam se podívat na net a ne sedět jako někdo mít mobil k ruce přirostlej, holt někdo má ty hodnoty jiný než vy. A když jsem vás pohoršila tím, že neznám heslo ,tak se teda hluboce omlouvám, že se vás to dotklo. Na oplátku vy buď veďte normální diskuzi a nebo se do ničeho nepouštějte, všimla jsem si i u jiných příspěvků, že spíš do lidí, co potřebují poradit šijete než abyste vyplodili něco smysluplného.

Chtelo to po me jakesi heslo, samozrejme ho neznam... Jak neznam jakesu heslo. Na to nemusi byt nikdo ukovany k mobilu. Heslo je vzdy k necemu.Smyslu plny dotaz bez kudrlinek kolem jsi nedala a chces smysluplnou odpoved

Možná jsi ve svém "spravedlivém hněvu" nepostřehla, že jsi dostala požadované informace. Takže ještě jednou, tohle je závada WiFi modulu a je to v podstatě neopravitelné. A ano, Neznat heslo ke svému přístroji je opravdu hloupé, je pak otázka, jestli to zařízení není na tebe příliš složité.

Dovolím si předchozí příspěvky shrnout do kratší formy.Bez hesla k vlastnímu zařízení neuděláte reset, tudy cesta nevede. Navíc je to pravděpodobně rozbité rozbité a oprava se nevyplatí. Máte vcelku detailně zodpovězený Váš problém a to bezplatně. Zabývejte se více obsahem a méně formou. Až se Vám nebude líbit placená rada, pak si můžete ( třeba i oprávněně) stěžovat nadřízenému.

Verunko, tak si leť za nadřízeným a sklapni. Nikdo z nás tady nemá za radu ani korunu. Jestli se s tím bezcenným šrotem chceš mazlit, tak si ho klidně dej za prachy zkontrolovat a pak za x-násobek jeho hodnoty (i když nevím, jestli zde nenásobím nulu) opravit, nám je to fuk, pak ale nepruď. Že je to starej šunt neokecáš, ale hlavně, že sis vylila srdíčko, že?A že si nepamatuješ heslo, je tvoje blbost.

Proč ta vztahovačnost? Je to starý telefon s bazarovou hodnotou 500 - 1000 korun, proto se nevyplatí oprava. To je konstatování faktu, nikoli kritika vlastníka. Vaše priority nikoho nezajímají, ani Vám je zde nikdo nevyčítá. Neznalost hesla je chyba, nikoli samozřejmost. Navíc to komplikuje diagnostiku závady Vašeho telefonu a dost pochybuji, že by se to zde kohokoli nějak dotklo.BTW, Mario Vám ve svém volném čase zdarma věcné poradil, tak byste mu místo uraženého kritizováni mohla alespoň poděkovat.

To nic, já se tu už vyvztekal, nepřijde mi, že jsem napsal něco hrozného, že je to starý šunt je bohužel tvrdá realita (hlavně Lenovo telefony jsou celkem hrozné pořád), a za to tu dostanu přednášku a varování, že bych šel hned na kobereček k jejímu šéfovi.

S tímto Vaším vyjádřením plně souhlasím.K Vašemu dotazu - "drzí" rádcové sice asi mají pravdu, ale přesto něco stojí za pokus.Baterku to může nadměrně vybíjet proto, že se to stále chce připojit na internet (nemusí to být závada).A do mobilu se zřejmě přihlásíte bez problémů (k tomu bývá zabezpečení heslem, nebo jinak), takže heslo znáte, pokud nějaké používáte.A heslo na tovární nastavení žádné není (aspoň jsem se s tím ještě nikdy nestktal). Heslo to po Vás možná chce k tomu, aby jste si vytvořila zálohu chráněnou heslem.Tovární nastavení může problém opravit, pokud nejsou spálené nějaké součástky.https://www.svetandroida.cz/obnoveni-do-tovarniho-nas... http://emea-helpdesk.lenovo.com/cz/cs/query/a328-obnova-d... https://androidforum.cz/viewtopic.phphttps://www.youtube.com/watchhttps://www.youtube.com/watchhttps://www.youtube.com/watch

Pridam temer 5 let stare hodnoceni z Mobilmanie kde pise vybaveni 51% a daleLenovo A536V srpnu 2014 představené Lenovo A536 bylo jedním ze čtyř modelů, se kterými společnost Lenovo oficiálně vstoupila na český trh. Šlo o nejlevnější model a odpovídaly tomu i parametry typické pro nižší třídu.Tady bych nediskutoval o spatnych radach. Je to zel na dnesni spotrebku stary ktam kde muze odejit cokoliv dalsiho. Krom servisu ci sberneho dvora pokud te k nemu cokoliv vaze jednej jak uznas

Bohužel tento telefon je starý. Vypadá to opravdu na WiFi modul. To bývá taková jakože základní deska. (neopravitelné) Jestli sis chtěla přečíst tady tohle tak prosím. :) Bohužel to vypadá na nový telefon.

Zálohovat data dokud to normálně funguje. Ať nejdeš do servisu s tím, že ti ten telefon už nefunguje. Jenom taková rada.

pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp