» Poradna » Mobily

Zasekávání youtube na tabletu

Dobrý den, mám tablet sencor element10.1Q001 a při používání aplikace youtube se mi objeví hlášení, že aplikace youtube přestala pracovat. Je nutno udělat factory reset. stává se to tak jednou za dva dny a je to dost otravné. V tabletu je android 4.1

Odpovědi na otázku

Obavam se, ze tento tablet neni vhodny prakticky na nic. Slaby CPU, miniaturni vnitrni pamet, o 1 GB ram radsi nemluvit. Pokud i po tovarnim resetu aplikace prestavaji pracovat, tak za predpokladu ze tam mezitim nenainstalujes nejkay balast, tak zkusit reklamaci (ale reklamovat softwarovou chybu je nadlicky vykon). Jinak se smir s tim, ze ten tablet na vic proste nema.

Dík za info. Problém je SENCOR. Kde jsi vzal,tohle koupit ? To bylo za vysvědčení,nebo v hypermarketu k psímu žrádlu ?

bude to čína jako spousta jiných a s tím žádný problém nevidím, problém bude to že tam je Android 4, který vyšel v roce 2011, podobně datované bude i to zařízení a bude tomu odpovídat HW, mám tady dva podobně staré tablety a z dnešního pohledu je to naprosto nepoužitelné ne kvůli značce ale kvůli výkonu. Má to podobný výkon jako cca Samsung Galaxy S1, což ve své době bylo parádní ale dnes :)

No .. Sencor je schopen tohle vyrábět a prodávat i v roce 2019.