» Poradna » Ostatní

Zasekávání videí při přehrávání

Zdravím,mám problém při přehrávání větších videí (když mají cca více než 1 GB). Vždy po několika sekundách se obraz na chvilku sekne (jen mírně, v řádech milisekund) ale zvuk jede normálně. Jako kdyby počítač nestíhal načítat. Není to sice nekoukatelné, ale když stáhnu HD film a chci si ho "vychutnat" je to celkem otravné.Stává se to u všech přehrávačů co jsem doposud zkoušel (KMPlayer, VLC i Media Player Classic). Zkoušel sem film přehrávat i z externího HDD ale nepomohlo, stahoval sem i nějaké kodeky ale také nepomohlo. Ani Fraps toto sekání "nezjistí".Někdo nějaký tip, čím by to mohlo být? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nacpal jsi do OS nekompatibilní kodeky a přehrávače (= KMPlayer).Co s tím?Standardní postup:obnova zdravého OS ze zálohy z doby před instalací nesmyslů.

Chceš říct že KMPlayer je nesmysl, který nemá v PC co dělat? Neříkám, že je to nejlepší přehrávač ale používám ho už několik let na několika PC a nikdy problém nebyl.

KMPlayer nemá co dělat v 64-bit OS WNT 6. řady.Ve WXPx/32 byl skvělý.

Aha dobrá děkuji za radu.

No nevim jak ostatni, ale na HD videa nebo na videa co maji vic Bitrate jak 5000kbps je nejlepsi volba Splash Player 2, pro me nejlepsi player na HD videa, 4kUHD . Nekomu nemusi vonet protoze neumi prehravat FLV, ale kdo oceni 60FPS na jakem koliv videu co ma hardwarove podporovany encoder je to nejlepsi prehravac bez konkurence a za babku 16 euro, to vic prozeru denne A pokud cesky uzivatel neni hloupy Honza tak si sezene ten prehravac i zadarmoHardwarová podpora HEVC/H.265, MPEG-4 AVC/H.264, MPEG-2, SMPTE VC-1, DivX (Broadcom), WMV (Broadcom)

Jaký máš procesor a grafickou kartu? Jaký kontejner to dělá?