» Poradna » Ostatní

Zasekávání streamu na VodafoneTV

Zdravíčko hoši, nevíte čím to může být, že při sledování na VodafoneTV (IPTV od vodafone) se obraz zasekává tj. často opakuje krátké 1 sec scény. Takže ze zpětného přehrávání hodinového seriálu máte takovej kratší titanic. Zkoušel jsem solo bez připojených telefonů aj. na 16 Mbit/s (VDSL) bez změny. Televize dle specifikací 1080p dává na 25/30/50/60 fps. Takže jestli bude problém v kódování od primy, že to set-top-box nedává. Fakt nevím. Díky za názory a odpovědi

Odpovědi na otázku

Ah díky moc, jsem psal odpoledne na vodafone a ta, že se zeptá techniků. pak psala, že je všechno OK... Díky za info, máme tu blbost asi týden a mamka včera už, že jí to blbne. Ale je divný, že když to pustím přes telefon tak to funguje v pohodě. Asi není tunel jako tunel