Zasekávání Pc nevím co dělat prosím o pomoc.

Zdravím všechny. Mám velký problém. Mám amd 2200+ 512 ram, geaforce fx 5200, desku atn8x-x atd.. Toro Pc mám už asi rok do nýnejšé doby jel perfektně, ale momentálně na něm nemůžu dělat nic. Prostě z ničeho nic najednou se všechno cuká. Kdykoliv se má pc trochu namáhat se to začne trhat. Např. spuštění winapu (písničky), náhled na fotku, otevření mého internetového prohlížeče atd.. Hrál jsem do teď jedno skvělé rpg, ale nyní nemůžu, protože tento problém tomu brání Dal jsem tedy moje pc do servisu, ale bohužel jsem akorát zaplatim 300Kč a problé se nevyřešil, ale technik mně říkal, že tam dal nový bios. Pomohlo to alespoň trochu. Poraďte co stím budu moc moc vděčný. Btw: nemohu poslouchat ani písničky, když chvíli popotahuju kurzor myši na ploše windows tak se mně to také občas cuká:( Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

mas moznost preinstall Win?Skusil by som najprv to

to jsem uz udelal ale bohuzel nepomohlo:((

Skus vymeniť pastu na procesore, môžeš ju mať staru a vysušenú alebo slab zdroj alebo potom ten Win. Mám podobnu zostavu a bez problémov. Jeden bol ale už je po ňom . Vymena zdroja to istila.

Nemáš náhodou vypnutou Cache CPU v BIOSu? Kolik máš využití RAMky po spuštění a při práci? Jaká je teplota CPU? Nemáš 2 256 MB moduly RAM ale velikost celkové RAM je 256 MB, prostě jeden je totálně out?