» Poradna » Ostatní

Zasekávání obrazu u her

Zdravím,mám velký problém s PC, mám ho už rok a od počátku mi blbne, mám záseky při hraní her, jediné co pomůže je CTRL+ALT+DELETE, to se mi povede počítač odseknout, poté se opět dostanu do hry (hra nespadne, jen je potřeba jí shodit po záseku a pak opět nahodit)Také mi občas grafika hodí hlášku "Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 361.91 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven"SestavaGPU - NVIDIA GeForce GTX 970CPU - AMD 8300 eight-core16Gb RAM650 W zdroj od GIGABYTEZkoušel jsem asi 10 starších ovladačůteplota při hraní CS:GO byla maximálně na 75 Cjedině u Hearthstone a League of Legends mi hra neblbne :)Děkuji předem za odpovědi .

Odpovědi na otázku

Myslíš, že to je paměťma.. ? Já měl GT730 a ta se chovala stejně = reklamace

nevím, ale když je problém, vždy nejdříve testuji RAM, jelikož všechny mé dosavadní HW problémy byly způsobeny vadnou RAMreklamace to vyřešila?

jop, ta karta byla jeblá (samozřejmě před tím sem ji zkoušel na 2 pc s různejma driverama...)

Dobře, v sobotu to dám reklamovat, dám vědět díky