» Poradna » Notebooky

Zasekávání myši Connect IT BIOHAZARD CI-191

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, co mám udělat, když se mi seká myš.Už jsem zkoušel přejít z windows 10 na windows 8.1, ale nepomohlo to.Mohl byste mi někdo prosím poradit? :(

Odpovědi na otázku

A co zkusit jinou pořádnou myš?

Je jedno jakou myš máš, ale měla by chodit ne? :)

Buď si koupíš něco uvěřitelného, co funguje, nebo čínašmejd.https://www.czc.cz/connect-it-ci-191-biohaza...

Myš nechodí, myš běhá

Koupil jsem to v Datartu, normalni jako kazda jina, zadnej Cinasmejd...

Smiř se s tím, že pro tuzemský ConnectIT to vyrábí stejně jako pro Trust a další podobné lepiče jedna čínská manufaktura a že ta kvalita je mizerná, i když to prodává Datart. Předraženej čínskej šmejd.

Že něco prodává český prodejce, neznamená, že zboží které prodává není vyrobené v Číně. Osobně jsem měl tu čest jak s Connect IT myší, kterou máš ty, tak i s klávesnicí (vše u kámošů a známých). Myš kámošovi odešla po cca týdnu, kdy se mu zničil spínač levého tlačítka myši (reklamaci mu samozřejmě neuznali za úmyslné poškození uživatelem a nešetrné zacházení) a klávesnice neměla ani pořádně napsanej software, takže mu ukazoval v nastavení jiné podsvícení než klávesnice svítila, zasekávala se mu makra (nešla zastavit a leckdy se neustále opakovala dokola) či dokonce klávesnice začala sama od sebe psát!Na internetu v recenzích jsem se dočetl ještě větší bludy a proto bych ti doporučil se do budoucna periferiím od Connect-IT, nebo dceřiné společnosti C-TECH, vyhnout velkým obloukem a raději si připlatit nějakou tu stovku za alespoň A4Tech nebo nějakou kvalitnější osvědčenou značku.

Connect IT neni zrovna zarukou kvality.Nejdrive bych to zkusil s nejakou podlozkou, dost mysi blbne na lesklem povrchu. Jestli se u toho da nastavit vyska citlivosti senzoru, pak nejakou tu desetinku mm pridat.

Děkuju moc, konečně nějaká normální rada