Zasekávání klávesnice a myši

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o pomoc.Před třemi týdny jsem zakoupil novou grafickou kartu XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition. Po jejím nainstalování do PC mi však začal sem tam zamrzat na sekundu až dvě kurzor myši a občas i klávesnice. Někdy když píšu, tak se klávesnice zblázní a začne opakovat poslední písmeno, jako napříklaaaaaaaaaaad takhle :) Nevím si s tím už opravdu rady. Přečetl jsem zde už hromadu podobných témat (abych tu zbytečně nespamoval), ale žádný návod či tip mi nepomohl.Jen aby bylo jasno, ovladače předchozí karty jsem odebral pomocí Display Driver Uninstaller tak, jak bylo doporučeno, tj. v nouzovém režimu W10. Předtím jsem tam měl nainstalovanou ASUS GT730-4GD3, která tento problém nikdy nezpůsobovala.Ovladače současné karty jsou aktuální, stáhnuté z webu amd.com. Teploty komponent jsou ok (dle HW Monitoru) a vše je správně odvětráváno. BIOS desky aktualizován na nejnovější verzi.Karta má také dva vlastní módy BIOSu. Zkoušel jsem oba a zamrzání myši a klávesnice se projevuje v obou případech.Už mi opravdu došli nápady, co s tím může být. Budu vděčný za jakýkoliv tip! Děkuji.Má konfigurace PC:Deska Asus X99-A II, procesor i7-6800k, paměť 16 GB RAM, SSD disk Samsung 750 EVO 500 GB, zdroj Fortron FSP600-50ARN, Win 10 Home 64bit

Odpovědi na otázku

Ok, asi jsem přišel na příčinu problému, čímž je samozřejmě ovladač grafiky. Celkem dobře je ten problém popsán a vyřešen v tomto videu:https://www.youtube.com/watchJeště jsem v předchozím sdělení zapomněl zmínit, že mám připojeny tři monitory, prostřednictvím HDMI, DVI a DP2DVI kabelem. Snad to někomu alespoň pomůže.