Zasekavani her

dobrý den mam notebook HP pavion g6 1180sa ze stránek HP sem si stáhnul ovladače na AMD High-Definition (HD) Graphics Driver 9.0.0.0 ale když spustím jakoukoliv hru tak se mi začne krabatit obraz kde muže bit chyba děkuji.

Odpovědi na otázku

Nemůžeš se divit že se ti hry sekají. Na takovéto integrované grafice si můžeš leda tak zahrát half life 2 na střední detaily a při nižším rozlišení. To mám vyzkoušené že funguje.

je zajímavé že se mi zasekávají i hry od Špidly to by nemnělo vůbec dělat toto co mam dělat podle vás stým děkuji.

"bit", "stým" - co máš dělat? - Nesnažit se hrát hry na neherním NTB a začít se učit psát.....

já píši normálně mam nato kontrolu českého pravopisu který to kontroluje když něco spletu ve slově chápeš

Máš kontrolu pravopisu ale píšeš jak negramot? Něco tady nehraje.

Budoucí inženýr, tipuju.... Mimimálně...

tak pomůžete mně to vyřešit !!! pomoc pomoc !!!

http://support.hp.com/rs-en/document/c02863654Grafika neni na hry. 4GB je taky malo, zvlast kdyz si z toho neco ukousne i ta integrovana grafika. A nakonec to cele zabiji pomaly HDD.Co s tim? Koupit normalni stroj, tohle je leda tak na kancl a to jeste s vyhradama. Jinou radu tu asi neuvidime.