Zasekávání her po Alt+Tab

Dobrý den, mám malý problém s novým PC (Ryzen 2600, 16 Gb RAM, GPU AMD RX590, MB Asus TUF B450 Pro) na Win 10 Home čistá instalace. Při jakékoliv hře, následným přepnutím do jiného okna Alt+Tab, a zase zpět, se všechny hry kousnou a musím restart. Neveděl by někdo prosím, jak to napravit? Paměti? Nebo deska??? Děkuji

Odpovědi na otázku

Tipoval bych něco se zobrazením - jiné rozlišení ve hře a ve Windows, nebo jiná zobrazovací frekvence.

Vše je 1920*1080, 60 Hz. Tam možná bude jiný "rarášek"

Drivery ke GPU jsou aktuální?

Ano, nejnovější ovladače, a rozlišení 1920*1080, 60Hz. Možná že by to dělaly Win ?