Zasekává se mi pc

Seká se mi pc. Prostě se mi zasekne obraz,a to jede na minimální zátěž, vlastně s ním vůbec nepracuju a po nějaký době (někdy 10 min,někdy hodinu a někdy ani nenaběhne). Takže tvrdý restart. Teplotu mám něco kolem 60 stupnů. Takže myslim že tím to neni. Může to být větrákem? Když spustim program Pc alert tak zobrazený větrák se chvíli točí normal,ale po chvíli se začne zadrhávat až se zastaví a zároven s tim se sekne comp. Poradí mi někdo. Dík

Odpovědi na otázku

Pokud se jedna o ventilator na procesoru tak to mozne je pokud sezastavi.otevrit skrin a zkontrolovat jestli se toci jak ma