» Poradna » Web a internet

Zasekaný Facebook ve Chromu

Dobrý den, V posledním půl roce co jsem na chromu tak se facebook jeví zasekaně. Stránka scrolluje pomalu, když píšu někomu odpověď, text se napíše po třech vteřinách. Jakoby můj počítač jel naplno. Kouknul jsem do task manageru, nic nejede nad 20%, počítačem to tedy není. Zkusil jsem anonymní režim, stejný problém, zkusil jsem prohlížeč Opera, tenhle problém nemá. Zkoušel jsem odstranit Facebook cookies, nepomohlo, zkoušel jsem se odhlásit ze všech zařízení skrze facebook nastavení, nepomohlo. Nevíte někdo prosím jak to spravit? Jedno řešení je přejít na Operu, ale Chrome je propojený s mými účty všude, bylo by to hodně nepraktické mít jeden prohlížeč jen na Facebook.

Odpovědi na otázku

Jo jo taky se mi to děje. Co s tím, nevím a se*e mě to.

Tak si příjdu trochu hloupě, protože problém se snažím vyřešit měsíc, ale jakmile jej napíšu, tak na to příjdu. Měl jsem zapnutý "EDblok" a nějak s facebookem nevychází, možná je to nějáká ochrana Facebooku samotného. Vypnout "edblok" , vyzkoušet

už jsem byl bezradný, ale naštěstí jsem našel tento příspěvek a komentář. Taky to bylo tím Ad-blockem. Vůbec mě to nenapadlo.

Kubo ses borec. Taky se mi to deje uz nejakej ten mesic a tak si konecne reknu ze kouknu na net. Prvni co tak tenhle clanek a tvoje rada. Vypnu ADblock a jede jak zamlada. Diky =)

Moc děkuji za tuto radu. Já jsem z disku smazal soubory o velikosti 200 GB, vymazal půlku programů, nejrůznější systémové soubory, zakázal indexaci a pomohlo až toto.

Jak jste na tom s pamětí a jak je na v té kritické situaci disk?

Disk není moc zatížen (5-15 % ), paměť (chrome 3GB) 16GB