Zásek myše a klávesnice

zdrávím, poslední dobou se mi stává že když zapnu jakoukoliv hru tak se mi sekne myš a klávesnice takže musím počítač vypnout a zapnout zase ručně. Hra,hudba atd. ale stále beží takže si myslím že bude problém s ovladači nebo nečím takovým ale moc počítačům nerozumím tak se radši zeptám tady jestli by se nenašel někdo kdo by věděl jak to opravit

Odpovědi na otázku

Tak tohle zaručeně pomůže. Tahle myš se určitě nezasekne. :D

Jestli se to začalo stávat po tom, co jsi něco do PC instaloval, nebo stahoval, tak tam můžeš mít nějakou havěť. Takže zkus to projet Antivirem (třeba Eset online) a něčim proti Mallware (třeba Mallwarebytes) , případně jiným SW na detekci havěti v PC. Vhodný by pak mohl být formát disku a přeinstalce WIN, připadně zkusit Bod obnovy z doby, než to začalo. Jinak můžeš zkusit jinou klávesnici a myš, jestli to nedělají, nebo jiné USB porty. Pokud nic z toho nezabere, tak bude v háji nejspíš zdroj, nebo deska, příp. RAM.

Nepomuze po zapnuti hry vypojit mys/klavesnici z usb a znovu zapojit? ve spravci zarizeni je vse ok?

Do spravce zarizeni se prave nedostanu kdyz nemuzu ovladat mys ani klavesnici

Dotaz (jen pro kontrolu) ....pokud máš USB 2.0 vzadu na desce, máš to v nich zapojené, nebo je máš v 3.0? Nejlépe napiš značku a model desky + jaký OS (W7, W10 ?)

klavesnice se odpoji i kdyz spustis treba furmark? https://geeks3d.com/furmark/

Používal si na hraní někdy ovladač nebo hry máš na steamu