» Poradna » Počítačové sítě

Zase špatně, prohlížeč

IE jsem zavrhnul už od IE5 Když ale vyjde nová verze tak ji vždy zkusím a to hlavně kvůli virům a spyware. IE8 opět nezklamala prošel i vundo a virtualvundo . Přitom na stejných stránkách s Firefoxem , Operou, ani Google Grome ani ta Orca nic do pC neprošlo. Podle mě MS dělá zbytečnou práci a ty programátoři berou prachy za nepoužitelné programy hlavně IE. neví jak kdo ale tím jsem uzavřel používání IE8 jako nejnonovější verze MS prohlížeče.

Odpovědi na otázku

IE pouzivam pouze ke stazeni firefoxu...

To byl velmi dobry postreh, plne souhlasim. Ja uz vsak IE nepouzivam ani na to, instalacku Firefoxu mam vzdy sebou na flashdisku a portable Operu taktez.

IE použivám len na vymzanie "quick odkazu" zo štart menu.

to by me zajimalo co je to za stranku. rad taky vyzkousim.

urcite to bude hovadacka stranka plna warezu, serialu nebo cracku nebo porna atd. hovadin.

no tak mi sem hod odkaz na tu stranku kde ti to proslo pres IE5,6,7,8 a neposlo pres ostatni prohlizece.

To nemas ani antivirus, ze ti to proslo ?

Moderátor poradny Živě.cz |  |

tak jsem měl IE8 beta a chodila perfektně. Chtěl jsem se podívat na IE8 v plné verzi a celá bedna se zbláznila. IE8 nejde odstranit ani přes "starýho modrýho Nortona". Navíc 8 smazala beta verzi a vůbec nefunguje. Na různých serverech jsem hledal zpátky IE8 Beta, ale všude je přepsaná na novou - poslední verzi (stahuj, programujte ...). Navíc už tam 7 nevrátíte, protože, bedna řve, že je v ní novější verze.
Takže, než začnete něco dělat --- bacha. Teď je 8 v bedně a je mrtvá. IE vůbec nepoužívám, ale některé prg. si ho vynucují, tak co naděláš

IE8 nepropusti 69% nebezpecneho malwaru
FF3 jen 30%
Safari3 24%
Chrome1 16%

http://computerworld.cz/software/microsoft-vypust... ...

A Operu by jsi tam nemel?

MM

ne minirotni prohlizece bohuzel v testu chybely