» Poradna » Mobily

Záruka, reklamace

Dobrý den,Chtěl jsem se zeptat, pokud koupím iPhone jinde než v Apple store a koupím ho třeba přes heuréku s EU distribucí tak mám pak možnost nechat mobil reklamovat v Apple store ?Děkuju za odpověď

Odpovědi na otázku

V Česku oficiální Apple Store není, pouze smluvní partneři.

A u nich to lze ?

Áno. Majú označenie Apple Authorized Service Provider, ale je ich max. 2-3 v ČR a 2 v SR (Napr. C.C.C. s.r.o.).

Ale pozor, to platí iba prvý rok ako medzinárodná záruka po prvej aktivácií zariadenia. Druhý rok musíš reklamovať u predajcu.

Děkuji,přesně to jsme potřeboval vědět