» Poradna » Windows (a jiné OS)

Záruka a systém

Mám notebook Toshiba, při reklamaci mi jsem dostal novej disk opět s Windows 8.Ale jelikož si stále nemůžu zvyknout na to ovládání tak bych tam chtěl dát sedmičky.Poruším záruku přeinstalováním systému na jinej než tam byl když jsem to koupil ?

Odpovědi na otázku

ne. Ale pokud následující závada bude softwarového charakteru, tak si to budeš muset pořešit sám.

To už předtím mě poslaly do háje s tím že mi to na záruku nemůžou vzít že na software se záruka nevztahuje takže to není žádná změna v tomhle směru.

Záruka na HW zůstane nedotčena ať si tam nainstaluješ cokoliv.

Ok tedy, díky.

Když tě "poslaly" do háje, tak to příště dej chlapům...

> Záruka = HW doufám, že jsi to pochopil.