» Poradna » Windows (a jiné OS)

"Zařízení připojené k systému nefunguje"

Dobrý den. Při spuštění většiny aplikací a exe souborů vyskakuje error okno, kde je napsáno "Zařízení připojené k systému nefunguje". Dále mi nejdou aktualizace např. Javy a když nalezu v nastavení do sekce SYSTÉM, tak celé nastavení spadne. Absolutně nevím, co s tím. V počítači je nainstalován Windows 10.Předem děkuji za případné odpovědi.DeXxTM

Odpovědi na otázku

Dokonce mi v celém systému nejde psát (psát jde jen v aplikacích, které jdou spustit a nebo v prohlížeči)

Pokud nemáš zdravou zálohu OS, budeš reinstalovat.

myslel jsem si to :/. Dík