Zařízení nebylo rozpoznáno

Dobrý denDnes se mě stala taková věc. Zapojil jsem si flash disk a přesouval jsem si z ní filmy do počítače. Po přesunutí fleška se jak si sama odebrala .Po vysunutí a zasunutí to píše "Zařízení nebylo rozpoznáno".Zkoušel jsem flešku dát do starého notebooku a chvilku to chroustalo, ale fleška tam fungovala.Už jsem zkoušel vše. Preinstaloval jsem ovladače, v biosu nic zakázané nebylo (jiné flash disky fungují), v nouzovém režimu fleška taky fungovala.Co mám dělat dál ?Jedná se o flash disk PNY 4 gbhttps://www.ebay.com/itm/PNY-Attache-USB-2-0-F...

Odpovědi na otázku

4GB? A ještě z ebay? Zahodit a koupit něco normálního.

To z ebay je jenom příklad, jak vypadá.Ve skutečnosti ji mám z expertu

Zkus ji odinstalovat pomoci USBDview (pravej klik) a po restartu nechat znovu nainstalovat. V seznamu ji najdes podle ID, ktere prectes v PC kde chodi.