» Poradna » Programy

Záření z monitorů

Chtěl bych Vás požádat o informaci , ohledně vyzařování ze zadní části monitorů . Nastěhovali jsme do kanceláře novýnábytek a s tím došlo ke změně postavení PC  . V současné době je na mne " namířeno " 3 x monitor ze zadní části .Je to zdraví škodlivé ? Tyto tři monitory jsou ode mne vzdáleny 1 až 1,5 metru  . Předem dík za informaci .Honza

Odpovědi na otázku

Je všeobecně známé, že monitory daleko víc vyzařují zezadu než zepředu. Pokud na tebe "svítí" hned tři tak je to dost blbé. Ta vzdálenost taky není zrovna největší. Asi bych si tam dal nějakou přepážku nebo clonu.