» Poradna » Notebooky

Zařazovaní tisku

Dobrý den, na mém notebooku nelze tisknout. Po dlouhém zkoumání jsem zjistil že je problem se službou zařazování tisku, když ji manuálně spustím skrz služby a chci něco tisknout tak mi na chvilku všechno zmizí a vidím jen pozadí plochy. Operační systém mám Windows 8.1 a tiskárna je HP.

Odpovědi na otázku

ta sluzba je spustena vzdy, zrejme ju budes mat "pokazenu" .Takze skus obnovu systemu na najstarsi bod, alebo este lepsie cistu instalaciu win10 a vsetko ti zas pojde ako ma