Záporné vlastnosti Abit ST6

Docela by mě zajímalo jaké záporné vlastnosti tato deska Abit ST6 vlastně má. O Abitu se ví že má (měl) potíže s kondíkama. Tento problém se nových desek netýká a nebo je ještě dost brzo aby se to vlastně zjistilo? Také jsem zaslechl názor že ASUS u svých desek (nevím jestli byla řeč jen o 815EPT) používá čipsety z jakési řady "A" které jsou 100% stabilní kdežto Abit pouze řadu "B" - tedy ty kusy které se buťto vyrábí úplně jinde a nebo neprošly testem jakosti na 100%. Protože sám vlastním desku Abit ST6 tak mě tato informace docela udivuje. Předpokládám že to je blábol. Nebo není??????????Fold

Odpovědi na otázku

Teda žádný článek jsem o tom nikde nečetl ale s těma čipama jsem to také slyšel. Ale osobně tomu nevěřím. Spíše je to argumentace prodejců kteří se snaží nalákat  zákazníka na předražené zboží.