» Poradna » Web a internet

Zapomněl jsem údaje od google účtu, kde jsem měl předplatné youtube premium

Zdravím, před cca třemi měsíci jsem si kupoval youtube premium na google účet, který jsem měl uložený v telefonu. Bohužel jsem telefon ztratil a od google účtu si nepamatuji údaje, ale každý měsíc mi to strhává 150kč za něco, co nevyužiju. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak mám postupovat v téhle situaci? Předem děkuji

Odpovědi na otázku

V tomhle případě je asi nejjednodušší zablokovat platbu v bance, případně úplně zablokovat kartu a požádat o novou.

Predpokladam, ze nejaky zalozni e-mail nebo telefoni cislo jste nezadaval, takze na forgot my e-mail nema ani smysl klikat. Potom snad opravdu jedine zablokovani plateb ze strany banky.

Bezpochyby lžeš.

Nejako mi to nejde do hlavy - ako si mohol ZABUDNÚŤ údaje od účtu, ktorý (možno) denne používaš? Google účet je jeden pre VŠETKY aplikácie od Google!!! T.z. pokiaľ vieš prihlásenie do pošty - tak vieš prihlásenie i do YT! Vieš prihlásenie do Disk Google, adresára, kalendára, fotiek atď.Takúto volovinu ani nepíš, že nevieš. A pokiaľ máš na niečo z toho automatické prihlasovanie - tak sa pozri do prehliadača a jeho nastavení - heslá - tam máš všetko na prihlásenie.

Pokud Google účet používám jen v telefonu a ne na PC, pak ho musím zadávat jen při změně telefonu.

ggl ucet pouzivas na vsetko. A ak by aj nie, aj skolkar vie, ze si hesla treba zapisovat.

jasně.. i to se asi dá, ale pak na používání počítaše (youtube, chrome, disk google atp.) musíš mít ještě druhej google účet.. A tady jsme u toho že tímhle si to jen sám děláš složitější a jednou když ztratíš nebo rozbiješ telefon tě to dožene a budeš tu brečet že neznáš heslo a jak ho obnovit - no NIJAK..