» Poradna » Web a internet

Zapomněl jsem heslo na facebook, co se stane s mým účtem ?

Zdravím ajťáky a jiné odborníky.Měl jsem účet na FB, ale dlouho jsem tam nechodil (pár měsíců) až se mi vykouřilo z hlavy heslo, které bylo trošku složitější asi na 4 slova a číslice. Už si za Boha na to heslo nevzpomenu a obnovit nepůjde, protože e-mail, který jsem použil při registraci FB jsem před časem zrušil. Jak dlouho poběží můj účet na FB, než ho zruší pro neaktivitu ? Moje fotky doufám potom smažou ?

Odpovědi na otázku

Kdepak, vše zůstane na věky uschováno

A to jsi ho nespároval s telefonem? Utilitu na zapamatování hesel taky nepoužíváš?

Na FB jsem z mobilu nechodil, jen z kompu, navíc u všech prohlížečů mám nastaveno - nepamatovat si heslo. To kvůli tomu, abych si heslo procvičoval, ale když někam nechodím delší čas, tak je to v pi** heslo zapomenu, a nestalo se mi to poprvé. Neexistuje nějaký program (freeware) na uhádnutí hesla ? VÍM KTERÉ SLOVA A ČÍSLA TO MOHLY ASI BÝT... Ale kombinací je celkem hodně a zatím jsem ručním způsobem na heslo znovu nepřišel.

Vaše starosti na moji hlavu.Mark Zuckerberg...

Mark Zuckerberg se právě asi stal "šťastným" majitelem mých fotek (pokud se na účet nedostanu)

I když se dostaneš k účtu, smazání nestačí.No co jestli tam není nic závadného, nejde o nic.

a copak zkusit tady, požádat o návrat ke svému milovanému opuštěnémuhttp://cs-cz.facebook.com/help/contact/357439354283890

Původní kontaktní mail na připomenutí hesla jsem před časem zrušil.

Pokud by jsi chtel svuj ucet smazat, zkus rict svym kamaradum, kteri facebook maji, aby tvuj profil nahlasili a doufej, ze ti ho tym facebooku zrusi. Nevim, jestli to takhle funguje ... jen sem dostal napad, jak z toho ven

Asi jak zrušili před časem Grebeníčkovi

Můžeš být šťastný, spousta závisláků se toho nemůže zbavit.

Dostaneš výprask od Marka, brrr mohu hodně ale gay BDSM opravdu nikomu nepřeji ... je mi zima.

copak jsou všecí teplí ? , normál budem v menšině

Nejsou jen my normální ve smyslu hetero se tolik neozýváme to není nic nového. A ti "přihřátí" vč. lesbi (což je tedy v případě BDSM zajímavé nepopírám, nebo nucené lesbi = lepší) to o sobě vytrubují jako něco kladného, bonusového, super, cool, úžasného ... tím vítězí opticky.

Nech se zaměstnat v NSA a dostaneš se k němu raz dva