» Poradna » Ostatní

Zapomenutý název filmu

Ahoj, nevěděl jsem kam jinam to mám napsat. Nemůžu si vzpomenout na název filmu který jsem viděl asi před 10 lety. V hlavní roli tam byl nějaký černoch, ale nevím to jistě :D Bylo to o tom že byl chudý a přišel za ním někdo bohatý a dal mu peníze. A dohodl se s ním že mu bude každý týden dávat víc a víc peněz, ale jen pod podmínkou že utratí ty peníze co mu dal před tím. Takže měl neomezené množství peněz které prostě musel za každou cenu utratit.

Odpovědi na otázku

Neznám, ale zní to zajímavě. o.O

Kdyby to nebylo 'každý týden', podobný děj má film Brewsterovy milióny, 1985 se skvělým Richardem Pryorem.