» Poradna » Mobily

Zapomenuté Heslo telefonu? Jak odblokovat? ALIGÁTOR A 880

Zdravím Vás. Prosím, kdyby někdo věděl co s tím. Jsem sklerotik (věk už na to mám) a vlastní blbostí (nevěděl jsem, že bych si mohl mobil zablokovat), jsem si zablokoval přístup do mobilu ALIGÁTOR A 880. Mobil po mě chce heslo telefonu, používal jsem v minulosti víc hesel, nevím, které jsem tam už před delší dobou zadal. Mám ještě 3 pokusy a pak nevím co se stane. Na mobil jsem na zvyklý, je jak nový, má velká písmena, která přečtu a silný zvuk, nerad bych o něj přišel. Krabičku už od něj nemám. Dalo by se to nějak zprovoznit? Děkuji.

Odpovědi na otázku

To heslo tam není jen tak na ozdobu, ale právě proto, aby telefon nemohl použít nikdo, kdo to heslo nezná. Každopádně odstranění hesla mobilu není nic, co by se dalo v pár větách vyřešit v PC poradně.

Heslo telefonu (A880 GPS Senior) je z výroby nastaveno na 1234. Pokud jste siho změnil, tak servis/podpora: https://www.aligator.cz/servis/

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem si zablokovala telefon a je tam abych tam dala stav nouze nevím co s tím mám dělat.

Dobrý den chtěla jsem se zeptat moje dcera si ne pamatuje heslo na teflonu