» Poradna » Mobily

Zapomenuté heslo od TV

Zdravím, potřeboval bych prosím poradit ohledně TV sencor Led TV SLE 39F14TCS, Otec si tam nastavil zámek systému a zapomněl heslo, TV se vytáhla ze zásuvky a požaduje to heslo k systému aby se dali naladit TV kanály, zkoušel jsem prvotní preinstalaci ale ta nejde pokud se nezadá kód, nevíte náhodou někdo co s tím? V Manuálu jsem nic nenašel

Odpovědi na otázku

Základní hestlo pro TV bývá většinou čtyřikrát nula (0000). Pokud nebude fungovat, budeš se muset obrátit na servis.

Nene, zkoušel jsem 0000 i různé kombinace a stejně nic.

Tak servis, s tím nic nevymyslíš.

Co jsem četl na netu, tak každá tv by měla mít nějaký univerzální kód, našel jsem kód na různé značky ale na ten Sencor vůbec nikde není.

Jaké znaky v tom hesle můžou být. Jen čísla, nebo i písmenka? Zkus data narození. I pozpátku. ☺

Je to 4 místne číselné heslo. Datumy jsem zkoušel a také nic.

Tak to je jen 10 000 kombinací. Za pár dní to máš. ☺

Zjisti si si tvrdý restart. Všechno se smaže a začínáš s čistým přístrojem.

Ten jsem hledal a našel jsem ho jen v Menu a abych to udělal chce to stále ten kód

To není tvrdý restart. To se vypne tv ze sítě a při zapnutí do zásuvky se drží nějaké spínače na tv a i na DO. Hledej na netu Hard restart TV Sencor.

Ať hledám kde hledám nic nefunguje nebo to nemůžu najít.

Asi se to u Sencoru řeší servisními kódy nebo opravdu přeflešnitím firmware.

Tak se podívej na stránku 30 manuálu. Tam máš jasně napsáno co se má dělat.Máš kontaktovat servis.

Já jsem hledal a vždy našel na YouTube a tvrdý reset se dělá tak že televizi zapojiš do zásuvky a hned zmáčkneš tlačítko zapnout a držíš ho dokavaď nenaskočí úplně první nastavení na tv

Ahoj v servisu to budou řešit jen přeflashnutím firmware z USB flashdisku. Zkus najít třeba i stejnou verzi FW a flashnout ho. To by mělo tvůj problém vyřešit.

bud zkus muj tip: 3462nebo zavolej klientskou linku vyrobce co s tim, tady si na nej asi nikdo nevzpomene

Osm hodin mi trvalo projet čísla od 0000 do 2100, tak cca za 24 hodin se jde dostat k 9999...

Potřebuji na TV zadat heslo ,které nemám k dispozici.Bez tohoto nejde naladit!Jde s tim něco udelat?

Uz je to sice stare,ale general pin u sencoru je 8899