» Poradna » Ostatní

Zapomenute heslo na zamkly telefon

Ahoj,
Mam starsi HTC Blue Angel, dal jsem si tam Windows Mobile 6.5 + SPB shell 3.5. Nastavil jsem si bezpecnostni heslo pri odemykani telefonu. Vse fungovalo jak melo, ale pak se mi telefon vybil, po nabiti a zapnuti jiz me puvodni heslo nereaguje, nevi nekdo co s tim?

Odpovědi na otázku

Průhlednějš jsi se zeptat nemoh, zloději.

a nechce to jen odblokova tnejakou - nep americkiu simkartou jako to ma treba iphone 1G ?

kdybych byl zlodej, prehral bych romku a bylo by to vyreseno, uz jsem to nasel, je to bug WM 6.X a bezpecnostniho kodu, slo mi o to, abych alespon vyexportoval kontakty z outlooku....

jinak pomohl boot loader, tam nastavit CLEAR CACHE a restartovat telefon, system nabehl, nefungovalo plno veci, ale kontakty zachraneny