» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zapomenuté heslo na W10 - jak se dostat do PC

Dobry den , mam takovej mensi problem aktualizoval jsem pc lenovo na windovs 10 a zapomel jsem helo k prihlaseni . nevite prosim jak se dostat do pc . mam takovy dojem ze staci stisknout nejake 3 klavesy a spustit pc bez hesla . poradite mi prosim vas ? Dekuji.//upraven titulek z "Dobry den" na poněkud výstižnější //

Odpovědi na otázku

Pokud jsi schopen používat pc,tak tohle nemůžeš myslet vážně.A jestli jo,tak to to jde se znalostmi lidí hezky do kopru.

Milý Diesle, zdá se mi, že jste mladík, který toho o životě mnoho neví. Je mnoho důležitějších věcí v životě, které naopak starší generace ze svých zkušeností ovládá lépe.

on nepotřebuje psycho hodnocení,ale radu,tak si nechte ty přitroublý komenty

Odblokovanie biosu v notebooku na počkanie aj poštou.Aj napajkované biosy na zakladnej doske.http://www.pcx.sk,tel:0911347123,email:pcx@pcx.sk tag: Odblokovanie BIOSu,zaheslovaný bios,heslo do BIOSu,Bios Heslo,bios password

To nemyslis vazne , kazdy tu ma kecy ale real poradit nedokaze nikto,mne sa stalo, ze som aktualizoval W10 zabudol som heslo do debilneho konta MS WIN, ale kazdy len pisete sproste komenty, ani 1 uzitocna rada !!!!!!!!!!!!!!Viacej info: potrebujem exportovat vsetky hesla z win 10 a tento smejd ma bez hesla nepusti. Format C: nemozem....

Návod na řešení zapomenutého hesla ve Windows 10: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-live/accoun...

Podrobný návod na resetování hesla přes instalační disk:http://www.servispckupka.cz/jak_resetovat_zmenit_zapo...

Potřebuji změnit nějak heslo to první jsem zapoměl. Tím pádem se nedostanu do PC

Potřebuji změnit nějak heslo to první jsem zapoměl. Tím pádem se nedostanu do emailu.

toto neni navod ale same reklamy, to nepomaha, skusal som, ale stracam nervy s w10

to by mohl říct každý kdo chce jít do cizího. Přiště nedávej heslo a jede to taky

Inteligente

Může se to stat každému, ja se ted nemuhu dostat do stareho pc kam potrebuji pro dulezite dokumenty. Naposledy jsem to pc pouzival pred pul az tristvrte rokem a na heslo si vzpomenout taky nemohu. A kdyz uz tu naražite na inteligenci tak si myslim ze průměrně inteligentni, vyrovnany clovek bez komplexů druhému pomůže a nechá si rejpavé poznamky a narážky takže bud poraď a nebo se zdrz komentářů když nevíš. Na nic jiného se zde nikdo neptal.....

Gratulují k výstižnému titulku ::facepalm

Format c:

Nadpis vlakna = popis technickeho problemuDobry den (v nadpise) = robim si Dobry den z poradne?

Dakujem moderatorovi, za upravu titulku. Ale myslim si, ze miesto priblbleho šmajla, by bolo lepsie podpisat sa (staci NICK).

To nemuzes myslet vazne, ze jde vstupni heslo obejit nejakyma klavesama. K cemu by tam pak asi bylo?!

Ktoré z hesiel, hoď si korunou. Bios-Windows?

Pubertaci neznali Ti davaju "-" a ja doplnim, ze sa da na "najnizsiej" urovni (vo firmware) HDD sifrovat aj disk. Utilita v notebookoch pri kradezi a zneuziti dat.Zrovna mam na stole obhoreny notebook z kamionu, ktory zhorel/bol zapaleny v Turecku.

V BIOSu se disk nesifruje! Je ATA password a dany disk se bez hesla pak tvari, ze nefunguje, ale data se nijak nesifruji.

Ked chces mat pocit, ze si nalepsi, tak Ti ho nebudem brat (mozno budes lepsie spat).Len P.S. kde som pisal, ze disk sa sifruje v BIOSe?

kolik BFU se zaheslovaným biosem nebo šifrovaným diskem jsi za život potkal? Pokud BFU něco takového má, tak se mu o to stará někdo jiný a on to jen používá = neřeší takovéhle věci na nějaké poradně...

Nainstaluj si znova OS. A příště si dej pouze takové heslo, které nezapomeneš, třeba svoji oblíbenou sexuální praktiku. Až i tu zapomeneš, nebudeš už potřebovat nic, max. pohřebné.

Mám podobný problém. Jak reinstalovat OS?

Reset hesla nebo odemceni Admin uctu ve Windows zvladne kdejaky bootovaci recovery nastroj typu Hirens Boot CD. Pokud jsi tam mel vytvorenej MS ucet, tak pouzij Kon-Boot.

Dobry den ja mam takyy problem zadavam platne heslo a nejde mi neviete ak vojsz do nudzoveho rezimu

Mám stejný problém.

Přeinstalovat jsem Windows 10 a po přeinstalovat to chce nyní heslo do Windows. To původní uznefunguje a dal mě touží nepustí. Děkuji. Můžete mě poradit jak se dostat změnit, nebo úplně zrušit heslo.

Potrebova bych restardovat zapomenute hesla

nemohu se přihlásit na počítač zapoměl sem heslo pomúžetemy

Zapomenuté heslo na W10 - jak se dostat do PC

Mám stejný problém jako kolega přede mnou . modrá obrazovka a chcete to heslo které nevím Děkuji

Zapomněla jsem heslo nemohu tablet uvést do chodu je jen modrá obrazovka a chce to heslo .Dá se to heslo zrušit

Pokud nejsou na tabletu důležitá data, pomůže hardreset (tovární nastavení). Pokud jsou na tabletu data, propojit tablet s PC kabelem a pokusit se data vykopírovat. Další možností je požádat o pomoc přítele který tomu rozumí a umí si s tím "pohrát". Rád bych pomoh...

Mám zablokovaní PC Lenovo na konto neviem ho odblokovať😭

Okolo zapomenutého hesla do Windows je psáno návodů hodně, stačí napsat do Googlu, většinou jde v podstatě o stejný postup. Promiň že neporadím, ale opravdu by to bylo zbytečný. Pokud to sám nezvládneš požádej někoho zdatnějšího. Dá se taky disk z PC vyndat (pokud se nejedná o disk na základní desce), data zkopírovat - zálohovat pomocí jiného PC a uvést PC do továrního nastavení, popřípadě provést čistou instalaci. Myslím že toto nejde provést s diskem SSD, tam jsou data šifrovaná a jiný počítač nic nevidí.

Ranger, díky. Konečně normální rada pro někoho kdo nemá instalačku. Řeším právě podobný problém, jen s tím rozdílem, že jsem heslo nezapomněl, zadávám ho stejně jako včera, ale w mi ho odmítá uznat. Nechápu...

také řeším stejný problém... desítky provedly aktualizaci - tedy vlastně na první pokus neprovedly, bo nebylo dost místa na disku. místo jsem uvolnila a nechala je žít vlastním životem. po třech dnech neprozřetelně PC vypnula. po nahození neakceptuje žádné heslo... minulé, současné ani budoucí co s tím?!? shodit ze skály?

nove heslo

Dobří den zapoměl sem heslo

Na acer windows 10

Dobry den , mam takovej mensi problem aktualizoval jsem pc lenovo na windovs 10 a zapomel jsem helo k prihlaseni . nevite prosim jak se dostat do pc . mam takovy dojem ze staci stisknout nejake 3 klavesy a spustit pc bez hesla . poradite mi prosim vas ? Dekuji. //upraven titulek z "Dobry den" na poněkud výstižnější //

Chtěl bych zavést nové heslo, abych se mohl z práce připojit ke svému počítači.

Dobriden mam takovej mensi bromlem koupil sem noutbuk a dal sem heslo a zabomnel sem ho nemuzu se dostat NA PLOCHU

Mam to iste zabudla heslo

stejný problém přítelkyně neteř si změnila heslo u ntb win 10 ale nechápu jak to dokázala 2x udělat chybu heslo které nereaguje díky nějaké chybě v gramatice zkoušel sem provést tkz továrnhí nastavení z dosu což jde když 3x vypnu na tvrdo pc jinak nenabízí ale neuspěšně u cca +- 30% za hlásí obnova se nezdařila vše zůstalo původní a jediné tlačítko zrušit zkusil jsem tedy přez microsoft účet tam jsem taky vyhořel obnovit heslo lze jen pro účet microsoftu ne u zařízení 3 varianta reinstal ntb průser je ten že jsem nedohledal žádnou jednotku která mi to dovolí má jen win a ufi které mě pustí jen do dos příkazové řádky přičemž každá generace win má méně či více odlišné příkazové gesta než vychřtnu ortel tím že si bude muset zakoupit novou licenci protože ntb nemá nalepený štítek a ani ho nemá v příručce uvedený tak vás žádám o pomoc zdali jde či nikoliv obejít či se dostat k účtu pro vypnutí hesla obnovení jinak má holka smůlu a jinak narovinu nesnáším win10 hrozný šmejd ale to je můj názor přeji hezký den

Všem jsem zapoměl poradit pokud po aktualizaci nejde zadat heslo a mají součástí hesla číslo, ať si zkontrolují zapnutý "NumLock" (zapnutá číselná klávesnice).

PROSÍM MÁM NOVÝ NOTEBOOK,, DALA JSEM SI TAM HESLO A ÚPLNĚ SE MI VYKOUŘILO Z HLAVY MÁM TAM JEŠTĚ ZODPOVĚZENY 3 OTÁZKY JMÉNO PRVNÍHO PEJSKA, KDE JSEM SE NARODILA A JAK MI ŘÍKALI VE ŠKOLE,TOTO VŠE VÍM,JEN HESLO DO NOTEBOOKU NEVÍM,DĚKUJI SMEJKALOVÁ CO MÁM DĚLAT ACER ASPIRE 1

Zabudol som heslo do notbooku Windows 10, možno om he nedopatreném aj prepísal pri nejakej instalácii. Prosím o pomoc. Ďakujem Chire

dobry den. nevim zapnout pc,protoze jsem zapomel heslo.

Moje hesla