» Poradna » Web a internet

Zapomenute heslo na volny.cz

Dobry den, na mail volny.cz mi zacaly chodit vyhruzne maily z me mailove adresy,tak jsem si narychlo zmenila heslo....ale zapomnela jsem ho. Co s tim? Je nejaky telefon, kde mi pomuzou?Dekuju, je to pro me hodne dulezite

Odpovědi na otázku

Jestli jde o to ze jsi nekde nahata. tak se zklidni jsou to spamy. Pak si treba v klidu na heslo vzpomenes.

Ten vyhruzny mail je strasne vesely, ale jde o naprosty nesmysl. Fakt neni potreba kvuli nemu menit heslo.Z Vasi (z moji, z jakekoli jine) mailove adresy muze odeslat mail uplne kdokoli. Je to vlastnost mailu.

Klasika, kvůli nesmyslným výhrůžkám zpanikařit a pokazit co jde... Ne, žádný telefon neexistuje. Pokud nemáš na volný nastavené nějaké alternativní metody ověření, tak máš smůlu a o účet jsi svojí hloupostí přišla.

Dobrý den, dnes po mne chtěl počítač heslo na email. Když jsem jej zadal, napsalo mi to že je nesprávné. Neměnil jsem ho. Můžete mi pomoct ?

pomoc se zapomenutým heslem

Nemohu se přihlásit,stále to píše"nesprávné heslo". Heslo jsem neměnil. Gbelec

Zapoměl jsem heslo na můj e-mail j.rasocha@volny.cz. Jak jej mohu získat zpět. Děkuji.