» Poradna » Web a internet

Zapomenuté heslo na meil seznamu

Dobrý den , zapomněla jsem heslo k meilu na seznamu,ale ještě na pár zařízeních jsem trvale přihlášena.Ale kde nejsem,tak se neprihlasim.Mam i druhý e-mail pro případ zapomenutého hesla,ale pro změnu to po mě chce kontrolní otázky, které už také neznám.Poradite prosím řešení.Dekuji

Odpovědi na otázku

psát si důležitá hesla např. do notýsku

to jsem měl taky, ale nenapsal jsem si do druhého v trezoru kde dávám ten první

...ale ten notýsek nikam nenosit, jen ho mít doma někde schovaný

...a do ďalšieho si zapísať, kde je ten prvý. Následne do tretieho si zapísať, kde je ten druhý....

https://napoveda.seznam.cz/cz/proc-mi-na-technicke-p... Tady je nějaká podpora,je potřeba to vyzkoušet.

1. No, tak si na zařízení, kde jsi trvale přihlášena to heslo změň a pak se pod novým heslem přihlásíš na těch zbývajících. Kde je problém?2. Kde nestačí hlava, měl by nastoupit papír a tužka (třeba)

1. Mám takový dojem že ke změně hesla to chce staré heslo a potom 2x nové2. 100% souhlas, taky to tak mám

Při změně na nové heslo se musí zadat nejdříve to stare

Že jsem se podíval! Oni jsou ti jedinci tak retardovaní, že telefonní číslo tak veřejně vystaví! Fakt neuvěřitelné! https://tech.instory.cz/707-vyzkum-jednadvacate-s...

Ta co to tam psala tu i vcera asi byla, to prijmeni neni tak caste a kdyz zamiris na fejcbuk tak pokud je to ona, jedna z decek kde nejstarsí nema vic jak 15 roku. Proste duveriva teleta. I kdyz i dospeli s volebnim pravem a ridicakem daji na fejcbuk kazdou svou opileckou party na zahrade s plno fotkama

Páni, to asi musíte z telefonního seznamu rovnou zešílet... Co je jako na tom, že někdo zná vaše telefonní číslo? Zkuste si nějaké vytočit jenom tak, a když to někdo zvedne, budete jeho číslo znát také. Ó, jaká hrůza...

Ty jsi retard. A nezapomeň mne smazat

Lenka upřímně, pokud nejde o velmi důležitou adresu, tak si založ nový email a důležité emaily s informacemi si na něj přepošli.

Google chrome i Firefox ti umí ukázat uložená hesla. Ale osobně mě docela štve, že tam taková funkce vůbec je. Musíš zmačknout v Chrome zmačknout tlačítko ... / Nastavení / Automatické vyplňování / Hesla

Ty si fakt v.., ak nechces aby sa Ti hesla ukladali, tak ulozenie zamietni alebo si rovno tu funkciu vypni. Navyse k tomu, aby Ti Chrome ulozene heslo zobrazil potrebujes znovu zadat heslo k uzivatelskemu uctu, takze je to zabezpecene.Ked Ta to stve tak tu funkcionalitu jednoducho nepouzivaj, mas slobodnu volbu, je hodne uzivatelov, ktori to uvitaju.

Ta funkce je naopak velmi užitečná, nemusím si pamatovat milion hesel k různým nedůležitým službám a navíc se mi přenáší přes synchronizaci i do mobilu a můžu se tak přihlásit kdekoliv. Naopak ty důležité, jako k mailovým schránkám, bankám atd. samozřejmě neukládání, stačí jednoduše kliknout, že si heslo nepřeju uložit a hotovo, už se mě příště neptá.

Tak na těch PC kde jsi přihlášena vytáhni heslo z tvého oblíbeného prohlížeče.