» Poradna » Počítačové sítě

Zapomenuté gesto

Dobry den. Nedávno se mi stalo že jsem několikrát žádal špatně gesto do tabletu a teď se do něj nemůžu dostat chce to po mě účet google a heslo skosel runa heslani emaily ale furt to píše že neplatné jméno nebo heslo prosím vas o pomoc předem děkuju

Odpovědi na otázku

HW reset. Obnova do továrního nastavení, dle manuálu výrobce tabletu.

## Bypass Android screenlock# Install Android SDK# Settings >> Applications >> Development# Connect phone with usbadb shellcd /data/data/com.android.providers.settings/databasessqlite3 settings.dbupdate system set value=0 where name='lock_pattern_autolock' ;update system set value=0 where name='locksreen.lockedoutpermanently' ;.quit## Or ...adb shell rm /dtata/system/gesture.key