» Poradna » Mobily

Zapoměla jsem heslo k gamilu .

Dobrý den , chtěla jsem se zepta, je nějaka možnost zapomenute heslo k Gamilu. ? zkoušela jsem dedacos ale nemohu se stale dostat do mobilu , prosim o nějake rady , děkuji

Odpovědi na otázku

Co je to Gamil? Myslíš Kamil? Nebo Gmail?

Tak tu gamilu bych ještě přehlédnul, ale spíš mě zarazil ten dedakosTo bude asi nějakej kosí děda, ale co s ním dotyčná měla, to už se asi nedovíme

omluva, v textu bylo "dedacos"takže ne kosí děda ale děda co má něco společného s "větou kozínovou"Lomikare, Lomikare zvu tě na boží súd.....

Nebo chtěla napsat "dedacosiposral" :D

Přijdete si vtipný?

Je to vtipný, Kaceno.

Je to dost vtipné, pokud člověk není úplný suchar a má trochu smysl pro humor. To se o tobě asi říct nedá, takže to nemůžeš chápat ;)

To bude nejaky produkt, keby to bolo napisane Dedacos, tak by to mohol byt nejaky grek.

mno, moje první reakce byla cosi jako "V těch gaming aplikacích/serverech aby se prase vyznalo."

Na budúce používaj správcu hesiel

Ono stačí v nastavení/nastavení webu vypnout cookies a člověk se pak už nepřihlásí nikam. Nebo: https://support.google.com/mail/answer/41078Na pc to taky nefunguje?

Když čtu tvoje Gamilu. ?, zepta, dedacos, mezery před čárkou, možná jsi heslo nezapomněla, třeba ho jen píšeš stejně blbě, jak tenhle dotaz.

Teď je jen otázka, zda špatně zadává heslo teď a nebo má to zmršené heslo uložené na gamilu.

Při tomhle zmatku, je asi pro tebe lepší používat mobil bez hesla.

Nezpůsobilí jedinci by se k tak složité technologii neměli vůbec dostat.

Tyhle zkomolené dotazy by měli mazat či zamknout. Nebo v textu opravit.

Když nezabral dedacos tak se budeš muset do gamilu dostat třeba obnovením hesla.