» Poradna » Notebooky

Zapomel jsem uzivatelske heslo

prosim zapomel jsem heslo na muj notas je to uzivatelske heslo..poradite my jsk jse do notasu dostat???diky moc jara

Odpovědi na otázku

Na Google hledej "jak obejít heslo Windows" (za to dopiš verzi Windows, kterou používáš.

"heslo na muj notas"NB moze byt heslovany na urovni BIOSu, moze mat sifrovany disk, nepise, ze je to heslo do Windows.Okrem toho "zapomel jsem heslo na muj notas" je blbost. Heslo, ktore zadavas niekolkokrat za den, mozno par rokov, nezabudnes.A rady, ako sa dostat do cudzieho NB by som nedaval.

Nemusí to být blbost. Mám 3 notebooky a u jednoho bych si na heslo admina taky už nevzpomněl.

Já proto raději nemám žádné. Pes na notesu neumí, hlídá.

Cokdyz ma linux. Podle popisku to brat nemuzes. Protoze pise z jineho pc, kdyz se do sveho nemuze dostat.Ani nevime jaky system tak dopln. A dopln taky pravidla pravopisu a taky mas pomocnou odpoved ne?

cau prosim mam tam windows 7 starter..pc je Acer Aspire one

diky moc

a ty se di bodnout

Zatím to vypadá, že jediný kdo se tu půjde bodnout budeš ty.

Jestli je totožný s tím co má totožný email se skypem, má v jednom z nich i nick"debilek". To je na bodnutí

zapoměl jsem beslo

zabudol som si heslo